My Profile

Profile Avatar
Adela
Grune Lagune 12
Strasshof, BURGENLAND 2620
Austria
http://pilvoliposakcija114.soup.io/post/625789210/Post-riebal-nusiurbimas-chirurgijos-atk-rimas
Ši chirurgija yra puiki priemonė sumažinti papildomą odą aplink juosmenį ar pilvą. Tai dažniausiai renkasi tie, kurie iš tikrųjų prarado daug svorio, pavyzdžiui, tokie, kurie patyrė daug nėštumų ar kurie praėjo per skrandžio koronarą. Draudimo aprėptis dažniausiai neapima gydymo, todėl riebalu nusiurbimas labai svarbu, kad jūs pasirūpinsite labai atsargiai, kad nebūtumėte pakartotinai tai padaryti vėliau.
Pirma, jūs turėtumėte baigti vaikus prieš jus Turėti pilvą. Nėštumas prailgina raumenis, taip pat odą pilvo srityje, o taip pat, jei tikitės, kai atliksite chirurginį gydymą, jūsų rezultatai iš tikrųjų visiškai pasikeis. Norint išvengti laiko ir paskolos praradimo, maloniai laukti, kol pasirūpins tokiu gydymu, kol nebus visiškai tikras, kad baigėte vaikus ir taip pat naudojate ilgalaikį gimstamumo kontrolę.
Prieš nustatydami abdominoplasty, turite įsitikinti, kad esate idealus svoris. Jūs norėsite sustabdyti chirurginę procedūrą, jei ketinate išmesti ar gauti Kaip atsikratyti Riebalu Nuo Pilvo Sonu svorio ateityje. Svorio padidėjimas gali prailginti odą skrandžio srityje, o papildomas svorio sumažinimas gali sukurti jūsų odą, kad jos įtemptų. Idealiems rezultatams, įprastai gydyti po to, kai prarandate visą svorį, kurį ruošiatės, ir iš tikrųjų išlaiko ją mažiausiai per metus.
Jūs turite papildomai likti puikioje sveikoje ir sveikai prieš planuojant pilvo skausmą. Juk chirurginė procedūra yra riebalu nusiurbimas, todėl labai svarbu, kad esate puiki fizinė sveikata ir sveikata. Įsitikinkite, kad jūs einate į sveiką ir subalansuotą svorį, yra teigiamas jūsų išvaizda, turi gerą cholesterolio kiekį, aukštą kraujospūdį, taip pat cukraus kiekį kraujyje. Jei kuri nors iš šių detalių taip pat yra šiek tiek išstumta, gydytojas gali paprašyti jus atidėti chirurginį gydymą, kai juos kontroliuojate.
Planuotos chirurgijos organizavimas yra didelis sprendimas. Prieš atlikdami konsultacijas įsitikinkite, kad iš tiesų peržiūrėjote visas savo galimybes savo medicinos specialistui ir mėgaukitės savo pasirinkimu. Tikėtina, kad būsite nustebinti dėl savo išvaizdos koregavimų po chirurginio gydymo, taip pat svarbu pasiruošti išlaikyti savo naują vaizdą. Jūsų gydytojo biure gali būti patarėjų ar dietologų, kurie gali dirbti su jumis, kad galėtumėte gauti bet kokį gyvenimo būdą, kuris yra būtinas po chirurginio gydymo.
Vandens slinkimas yra tai, ko jums gali atrodyti kaip reikia, jei jūs iš tikrųjų smarkiai stengėtės sumažinti lieknėjimą, tačiau negalėsite pašalinti šių papildomų 5 ar 10 papildomų svarų.


Dažniausiai pasitaiko Tiems, kurie iš tikrųjų išleido nuostabų svorio pasiūlymą, pavyzdžiui, tuos, kurie patyrė keletą motinyst ÷ s ar kurie iš tikrųjų buvo atlikę skrandžio šuntavimo operaciją. Jei planuojate ateityje gauti ar išmesti svorį, norėsite sulaikyti chirurginę procedūrą. Planuojamo chirurginio gydymo organizavimas yra didelis sprendimas.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.